Nawigacja

Instytucje wspierające

W bibliotece.pl Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
2297047

Biblioteka w Ćwikowie zmienia oblicze

Logotyp
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie zrealizowała operację z zakresu Małych Projektów współfinansowaną w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013, obejmującą remont pomieszczeń oraz zakup wyposażenia dla Filii Bibliotecznej w Ćwikowie.

W ramach realizacji zadania przeprowadzony został gruntowny remont i modernizacja lokalu Filii Bibliotecznej w Ćwikowie. Dzięki tym staraniom biblioteka w Ćwikowie zyskała zupełnie nowe, świeże i przytulne oblicze. Odnowiony został korytarz oraz pomieszczenia biblioteczne. Wymieniono instalację elektryczną i grzewczą, zamontowano także pionowe żaluzje okienne oraz rolety na drzwi. Ponadto położono nowe posadzki, pomalowano ściany oraz zakupiono nowoczesne wyposażenie, w tym między innymi stoły, biurka komputerowe, krzesła i fotele. Użytkownicy biblioteki mogą korzystać z telewizora, konsoli X-box, a także różnorodnych gier planszowych i multimedialnych.

Od teraz Filia Biblioteczna w Ćwikowie zachęca i przyciąga nowych czytelników, w wyniku czego znacząco podniósł się poziom czytelnictwa. Ważne jest również, że dzięki realizacji operacji, biblioteka może podjąć nowe, pozastatutowe formy działalności. Biblioteka nie jest już tylko instytucja promującą książkę i czytelnictwo – stała się miejscem integrującym społeczność lokalną i zapewniającym mieszkańcom Ćwikowa możliwość miłego i aktywnego spędzenia czasu.

Wygenerowano w sekund: 0.04
2,297,047 Unikalnych wizyt