Nawigacja

Instytucje wspierające

Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej W bibliotece.pl W bibliotece.pl

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
3164716

Biblioteka w Ćwikowie zmienia oblicze

Logotyp
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie zrealizowała operację z zakresu Małych Projektów współfinansowaną w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013, obejmującą remont pomieszczeń oraz zakup wyposażenia dla Filii Bibliotecznej w Ćwikowie.

W ramach realizacji zadania przeprowadzony został gruntowny remont i modernizacja lokalu Filii Bibliotecznej w Ćwikowie. Dzięki tym staraniom biblioteka w Ćwikowie zyskała zupełnie nowe, świeże i przytulne oblicze. Odnowiony został korytarz oraz pomieszczenia biblioteczne. Wymieniono instalację elektryczną i grzewczą, zamontowano także pionowe żaluzje okienne oraz rolety na drzwi. Ponadto położono nowe posadzki, pomalowano ściany oraz zakupiono nowoczesne wyposażenie, w tym między innymi stoły, biurka komputerowe, krzesła i fotele. Użytkownicy biblioteki mogą korzystać z telewizora, konsoli X-box, a także różnorodnych gier planszowych i multimedialnych.

Od teraz Filia Biblioteczna w Ćwikowie zachęca i przyciąga nowych czytelników, w wyniku czego znacząco podniósł się poziom czytelnictwa. Ważne jest również, że dzięki realizacji operacji, biblioteka może podjąć nowe, pozastatutowe formy działalności. Biblioteka nie jest już tylko instytucja promującą książkę i czytelnictwo – stała się miejscem integrującym społeczność lokalną i zapewniającym mieszkańcom Ćwikowa możliwość miłego i aktywnego spędzenia czasu.

Wygenerowano w sekund: 0.02
3,164,716 Unikalnych wizyt