Nawigacja

Instytucje wspierające

Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej W bibliotece.pl W bibliotece.pl

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
4814287

Zakup nowości wydawniczych

zakup nowości


Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie zakończyła realizację zadania w ramach Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek" w roku 2014. Jest to program realizowany w ramach zadań własnych Biblioteki Narodowej, a jego celem jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych, w tym księgozbiorów dla dzieci i młodzieży.

W 2014 roku biblioteka w Oleśnie otrzymała dofinansowanie w wysokości 4 610,00 zł z czego 1 536,67 zł przeznaczono na zakup nowości dla dzieci i młodzieży, a pozostałą kwotę wydatkowano na książki z zakresu literatury beletrystycznej i niebeletrystycznej dla dorosłych.


Po raz kolejny, dzięki wsparciu finansowemu z Biblioteki Narodowej, Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie mogła znacznie wzbogacić i uzupełniać księgozbiór. Wychodząc naprzeciw potrzebom czytelników, zakupiono wiele nowości wydawniczych, uwzględniając dezyderaty czytelnicze.

Wygenerowano w sekund: 0.02
4,814,287 Unikalnych wizyt