Nawigacja

Instytucje wspierające

W bibliotece.pl Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
2296494

Zakup nowości wydawniczych

zakup nowości


Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie zakończyła realizację zadania w ramach Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek" w roku 2014. Jest to program realizowany w ramach zadań własnych Biblioteki Narodowej, a jego celem jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych, w tym księgozbiorów dla dzieci i młodzieży.

W 2014 roku biblioteka w Oleśnie otrzymała dofinansowanie w wysokości 4 610,00 zł z czego 1 536,67 zł przeznaczono na zakup nowości dla dzieci i młodzieży, a pozostałą kwotę wydatkowano na książki z zakresu literatury beletrystycznej i niebeletrystycznej dla dorosłych.


Po raz kolejny, dzięki wsparciu finansowemu z Biblioteki Narodowej, Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie mogła znacznie wzbogacić i uzupełniać księgozbiór. Wychodząc naprzeciw potrzebom czytelników, zakupiono wiele nowości wydawniczych, uwzględniając dezyderaty czytelnicze.

Wygenerowano w sekund: 0.02
2,296,494 Unikalnych wizyt