Nawigacja

Instytucje wspierające

Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej W bibliotece.pl W bibliotece.pl

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
4814539

Podchody czytelnicze w Dąbrówkach Breńskich i w Oleśnie

zakup nowości

21 listopada 2014 r. w Szkole Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich odbyły się kolejne zajęcia z cyklu „Podchody czytelnicze – czytaj, słuchaj, rozwiąż zagadki i łamigłówki, zabaw się w detektywa" zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnie we współpracy z Biblioteką Szkolną Szkoły Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich w ramach realizacji zadania z zakresu Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”– Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnychPriorytet 2.

Zajęcia przeprowadzone zostały oddzielnie w dwóch kategoriach wiekowych. Jako pierwsi z zagadkami literackimi zmagali się uczniowie klas I-III. Młodzi czytelnicy musieli odszukać koperty z kolejnymi zadaniami, przy czym najwięcej radości i emocji wywołało samo szukanie wskazówek ukrytych w najróżniejszych zakątkach szkoły. Podobnym, ale odpowiednio trudniejszym zmaganiom musieli następnie stawić czoła uczniowie klas IV-VI. Wszyscy uczestnicy Podchodów wykazali się znajomością literatury, ale również niezłomnością, determinacją i sprytem.

Z kolei 25.11.2014 r. prze współpracy z Biblioteką Szkolną Szkoły Podstawowej w Oleśnie zorganizowano Podchody czytelnicze dla uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Oleśnie. Również tym razem uczniowie zaprezentowali doskonałą znajomość lektur, a przede wszystkim pasję i kreatywność podczas realizowania kolejnych zadań.

Zadaniem Podchodów czytelniczych było przedstawienie w nietypowy sposób korzyści płynących z czytania oraz promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych i rozwijanie ich zamiłowania do książek i literatury.

Wygenerowano w sekund: 0.02
4,814,539 Unikalnych wizyt