Nawigacja

Instytucje wspierające

Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej W bibliotece.pl W bibliotece.pl

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
4814580

Nowe książki w bibliotece!

zakup nowości

Podobnie jak w latach poprzednich, w 2015 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie realizowała zadanie w ramach Programu Biblioteki NarodowejZakup nowości wydawniczych do bibliotek". Program realizowany jest w ramach zadań własnych Biblioteki Narodowej i ma na celu wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych, w tym księgozbiorów dla dzieci i młodzieży.

W 2015 roku biblioteka w Oleśnie otrzymała dofinansowanie w wysokości 6 000,00 zł. Całą kwotę przeznaczono na zakup nowości wydawniczych zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również z zakresu literatury beletrystycznej i niebeletrystycznej dla dorosłych.

Dzięki wsparciu finansowemu z Biblioteki Narodowej księgozbiór biblioteki w Oleśnie został uzupełniony i wzbogacony, dzięki czemu stał się bardziej atrakcyjny dla czytelników. Istotne jest, że realizując zadanie, jak zwykle biblioteka starała się wyjść naprzeciw potrzebom czytelników, w związku z czym dokonując zakupu nowości, kierowano się w dużej mierze dezyderatami czytelniczymi.

Wygenerowano w sekund: 0.02
4,814,580 Unikalnych wizyt