Nawigacja

Instytucje wspierające

W bibliotece.pl Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
2298276

Nowe książki w bibliotece!

zakup nowości

Podobnie jak w latach poprzednich, w 2015 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie realizowała zadanie w ramach Programu Biblioteki NarodowejZakup nowości wydawniczych do bibliotek". Program realizowany jest w ramach zadań własnych Biblioteki Narodowej i ma na celu wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych, w tym księgozbiorów dla dzieci i młodzieży.

W 2015 roku biblioteka w Oleśnie otrzymała dofinansowanie w wysokości 6 000,00 zł. Całą kwotę przeznaczono na zakup nowości wydawniczych zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również z zakresu literatury beletrystycznej i niebeletrystycznej dla dorosłych.

Dzięki wsparciu finansowemu z Biblioteki Narodowej księgozbiór biblioteki w Oleśnie został uzupełniony i wzbogacony, dzięki czemu stał się bardziej atrakcyjny dla czytelników. Istotne jest, że realizując zadanie, jak zwykle biblioteka starała się wyjść naprzeciw potrzebom czytelników, w związku z czym dokonując zakupu nowości, kierowano się w dużej mierze dezyderatami czytelniczymi.

Wygenerowano w sekund: 0.02
2,298,276 Unikalnych wizyt