Nawigacja

Instytucje wspierające

Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej W bibliotece.pl W bibliotece.pl

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
3998287

Konferencja w Kinie za Rogiem

KINO ZA ROGIEM
8 listopada 2016 r. w Kinie za Rogiem prowadzonym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnie odbyła się konferencja poświęcona promocji idei małych społecznościowych kin działających pod marką Kino za Rogiem W spotkaniu licznie udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji kultury z wybranych gmin województw małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Na przykładzie Kina za Rogiem w Oleśnie zaproszeni goście zostali zapoznani z zasadami tworzenia oraz funkcjonowania tego rodzaju kin, gdzie w salach o powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych funkcjonują kameralne kina wyposażone w cyfrowy sprzęt gwarantujący wysoką jakość dźwięku i obrazu. To oryginalna niskobudżetowa propozycja kulturalna dla środowisk, które nigdy nie miały możliwości obcowania ze sztuką filmową w kinie z prawdziwego zdarzenia.
Organizatorami konferencji byli: Sieć Kino za Rogiem reprezentowana przez jej Prezesa, a zarazem twórcę Grzegorza Molewskiego, Joannę Molewską oraz Wiktorię Przybylską; Wójt Gminy Olesno i Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie.
Wygenerowano w sekund: 0.02
3,998,287 Unikalnych wizyt