Nawigacja

Instytucje wspierające

W bibliotece.pl Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
2287446

Konferencja w Kinie za Rogiem

KINO ZA ROGIEM
8 listopada 2016 r. w Kinie za Rogiem prowadzonym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnie odbyła się konferencja poświęcona promocji idei małych społecznościowych kin działających pod marką Kino za Rogiem W spotkaniu licznie udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji kultury z wybranych gmin województw małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Na przykładzie Kina za Rogiem w Oleśnie zaproszeni goście zostali zapoznani z zasadami tworzenia oraz funkcjonowania tego rodzaju kin, gdzie w salach o powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych funkcjonują kameralne kina wyposażone w cyfrowy sprzęt gwarantujący wysoką jakość dźwięku i obrazu. To oryginalna niskobudżetowa propozycja kulturalna dla środowisk, które nigdy nie miały możliwości obcowania ze sztuką filmową w kinie z prawdziwego zdarzenia.
Organizatorami konferencji byli: Sieć Kino za Rogiem reprezentowana przez jej Prezesa, a zarazem twórcę Grzegorza Molewskiego, Joannę Molewską oraz Wiktorię Przybylską; Wójt Gminy Olesno i Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie.
Wygenerowano w sekund: 0.02
2,287,446 Unikalnych wizyt