Nawigacja

Instytucje wspierające

W bibliotece.pl Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
2292071

Mikołaj znów odwiedził Kino za Rogiem w Oleśnie!

KINO ZA ROGIEM

Kino za Rogiem w Oleśnie na stałe zostało już wpisane, jako jeden z punktów, które obowiązkowo musi odwiedzić Święty Mikołaj podczas swojej corocznej trasy. To właśnie w naszym Kinie co roku 6 grudnia gromadzą się najgrzeczniejsze dzieci, żeby razem ze Świętym Mikołajem obejrzeć ciekawy film animowany o tematyce świąteczno-zimowej.

W tym roku 6 grudnia odbyły się dwa bajkowe seanse z Mikołajem, a bilety zostały wyprzedane w ciągu zaledwie kilkunastu godzin. Po wizycie w Kinie za Rogiem dzieci zaproszone zostały na salę biblioteczną, gdzie w prawdziwie zimowej scenerii każdy otrzymał od Świętego Mikołaja upominek, a ponadto mógł choć przez chwilę porozmawiać ze Świętym i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przygotować i zorganizować spotkanie, a także osobom, które hojnie wsparły Świętego Mikołaja w przygotowaniu prezentów dla dzieci.

Święty Mikołaj uprzejmie dziękuje Panu Henrykowi Smolikowi za użyczenie pięknych, wygodnych i superszybkich sań, w których mógł spędzić czas ze wszystkimi grzecznymi dziećmi.


Dziękujemy również naszym Małym Kinomanom za liczne przybycie! Przy okazji przekazujemy informację od Mikołaja – Święty za rok spotka się tylko z tymi, którzy będą grzeczni, a ponadto będą regularnie odwiedzać Kino w Oleśnie!

W bibliotece można już odebrać zdjęcia ze spotkania z Mikołajem :)

Wygenerowano w sekund: 0.02
2,292,071 Unikalnych wizyt