Nawigacja

Instytucje wspierające

W bibliotece.pl Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
2299864

"Sześć lat. Pożegnanie z siostrą" - Spotkanie DKK dla dorosłych

Dyskusyjny Klub Książki
Szczera sympatia do rewelacyjnych, wciągających i budzących dreszcz grozy thrillerów psychologicznych Charlotte Link skłoniła członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki w Oleśnie do sięgnięcia po kolejną pozycję tej autorki. Jakież było zdziwienie, gdy okazało się, że „Sześć lat. Pożegnanie z siostrą” to coś zupełnie innego. To osobista, bardzo bezpośrednia, głęboka, bolesna opowieść autorki o jej emocjach, lęku, nadziei i walce ze śmiertelną chorobą ukochanej siostry. Książka jest szczegółowym zapisem kolejnych etapów choroby – od postawienia druzgocącej diagnozy, poprzez poszukiwanie najlepszej metody leczenia, aż po nieunikniony koniec nierównej walki. Nie brakuje tu również szokującego opisu warunków panujących w niemieckich szpitalach oraz wstrząsającego i oburzającego zachowania lekarzy, którzy nie tylko niszczą nadzieję, ale (z sobie tylko wiadomych względów) w ogóle nie podejmują próby leczenia chorych.

Książka Ch. Link pt. „Sześć lat. Pożegnanie z siostrą” omawiana była podczas spotkania DKK 12 grudnia 2017 roku. Na kolejne spotkanie zapraszamy 23 stycznia 2018 roku o godzinie 14:00. Będziemy rozmawiać o książce M. Yann pt. "Życie P".

Wygenerowano w sekund: 0.02
2,299,864 Unikalnych wizyt