Warsztaty aktywizujące - zdobienie metodą decoupage
Dodane przez MMorawiec dnia Czerwiec 20 2013 14:56:19

Uczestnicy warsztatów aktywizujących organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnie w ramach realizacji operacji z zakresu Małych Projektów wielokrotnie mogli się już przekonać, jak ze zwykłych, nieefektownych przedmiotów zrobić małe dzieła sztuki.
14 czerwca 2013 roku odbyły się warsztaty dotyczące zdobienia przedmiotów drewnianych metodą decoupage, prowadzone przez znaną i bardzo utalentowaną trenerkę Joannę Janus.
Zgromadzone panie nauczyły się tym razem, jak krok po kroku przemienić tanią drewnianą skrzynkę w zachwycającą szkatułkę na biżuterię. Po raz kolejny okazało się, że odrobina wyobraźni pozwala wyczarować przedmioty wyjątkowe, oryginalne i pełne tajemniczego uroku. Nie bez znaczenia było również niezwykle profesjonalne podejście naszej trenerki, która nie tylko uczyła i pokazywała, jak prawidłowo pracować, ale przede wszystkim inspirowała do odkrywania nowych, zaskakujących rozwiązań.

Uczestniczkom warsztatów tak bardzo spodobała się nowa technika zdobnictwa, iż zgłosiły chęć kontynuowania tego typu zajęć. W związku z tym w Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie w najbliższym czasie zorganizowane zostaną warsztaty doskonalące metodę decoupage. Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Oprac. Katarzyna Foder