Zew Gdyni. Daj się zaprosić na festiwal!
Dodane przez MMorawiec dnia Czerwiec 20 2016 11:53:31

W naszym kinie nie brak niespodzianek… Tak było i tym razem podczas festiwalu „Zew Gdyni. Daj się zaprosić na festiwal”, który zgromadził liczną publiczność w Kinie za Rogiem w Oleśnie. Organizatorem wydarzenia było Miasto Gdynia, które świętowało 90 rocznicę nadania praw miejskich. Na ekranie kina wyświetlony został zrekonstruowany film pt. „Zew morza” jeden z najciekawszych filmów kina niemego, do którego muzykę współcześnie skomponował Krzesimir Dębski. Po filmie połączyliśmy się z Gdynią, gdzie na żywo odbyła się transmisja z losowania specjalnych nagród, jakimi były 2 dwuosobowe zaproszenia na 41 Festiwal Filmowy w Gdyni dla widzów. Fundatorem nagród było Miasto Gdynia.
I choć niestety nie udało nam się zdobyć nagród głównych, to nagrody dodatkowe losowane po transmisji w naszym kinie również wywołały uśmiechy na twarzach widzów.

Pakiet Gdyński powędrował do pani Barbary Szado.
II nagrodę dodatkową otrzymała pani Agata Wrona.
Szczęśliwe krzesło i III nagrodę dodatkową wylosowała pani Mariola Kosiniak.

Pozostali uczestnicy festiwalu obdarowani zostali nagrodami pocieszenia.
Laureatom nagród głównych oraz zwycięzcom wyłonionym w naszym kinie z całego serca gratulujemy.

Po raz kolejny udało nam się zaskoczyć naszych cudownych widzów. W sobotni wieczór 18 czerwca 2016 r. na każdego kinomaniaka oprócz atrakcyjnych nagród i upominków, czekała symboliczna lampka wina oraz domowe, „morskie” ciasto upieczone specjalnie na tę wyjątkową okoliczność.

Dziękujemy wszystkim wspaniałym i niezawodnym widzom za tak liczne przybycie, rodzinną atmosferę i ciepłe słowa.