Casting do filmu
Dodane przez MMorawiec dnia Grudzień 08 2016 10:30:21


Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej w odpowiedzi na prośbę Gold Slide Film Studio serdecznie zaprasza:
- wszystkich uczniów szkół średnich oraz studentów
- osoby w wieku od 40 do 60+
do wzięcia udziału w castingu/ przesłuchaniu do filmu z gatunku dokumentalnego z inscenizacją fabularną o Stefanii Łąckiej. Film realizowany będzie dla ogólnopolskiej komercyjnej stacji telewizyjnej.

Ponadto Gold Slide Film Studio szuka:
- osób charakterystycznych do scen inscenizowanych, których tło scenograficzne i wątek sytuacyjny toczy się w KL Auschwitz - Birkenau. A więc poszukiwane są kobiety o bardzo szczupłych warunkach, kościste etc., w każdej grupie wiekowej w rolach statystek epizodystek więźniarek obozowych;
- dziewcząt i kobiet z krótkimi włosami lub z możliwością ich ścięcia na planie filmowym (dodatkowe warunki wynagrodzenia i gra w pierwszym planie);
- szczupłych mężczyzn, o krótko ściętych włosach, smukłych na twarzy (do statystowania w obozowych strojach).

Jeżeli spełniasz te warunki lub wiesz o takich osobach w swojej rodzinie lub wśród bliskich powiadom ich o przesłuchaniu i przyjdź/ przyjdźcie na casting!
Casting (przesłuchanie wszystkich chętnych kandydatów do postaci dla ról pierwszo, drugoplanowych i epizodów - jest ich do rozdania ponad 130) odbędzie się już jutro tj. w piątek 9 grudnia 2016 roku, w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej w godz. od 15:00 do 17:00 (ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska).

Bliższe informacje na temat castingu znajdują się na plakacie (w załączeniu) oraz na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego pod linkiem:
Link