"Koncert cudzych marzeń" - spotkanie DKK dla dorosłych
Dodane przez MMorawiec dnia Wrzesień 27 2017 15:24:24

„Miłość, wierność i uczciwość małżeńską, oraz że mamusia przestanie być dla mnie najważniejsza” – o ileż łatwiejsze i przyjemniejsze byłoby życie, gdyby właśnie tak brzmiała przysięga małżeńska!

Magda, bohaterka książki Izabelli Frączyk pt. „Koncert cudzych marzeń”, jest doskonałym przykładem żony idealnej – ulega we wszystkim mężowi, dba o jego potrzeby, troszczy się o ukochanego, nawet gdy wraca do domu pijany, a przede wszystkim pokornie znosi kaprysy teściowej. Która matka nie chciałaby mieć takiej synowej? Dzięki potulnej postawie Magdy, zarówno mąż Tomasz, jak i teściowa Leontyna są ludźmi zadowolonymi i szczęśliwymi. Jest tylko jeden mały problem – Magda jest coraz bardziej rozczarowana swoim życiem. Nieoczekiwany spadek nagle diametralnie odmienia jej losy. Czy na lepsze?

Książka „Koncert cudzych marzeń” I. Frączyk omawiana była podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki 26 września 2017 roku. Klubowiczki doceniły lekkość narracji, ciekawe perypetie bohaterów i fakt, że książka należy do gatunku „przyjemnych czytadeł”.

Kolejne spotkanie odbędzie się wyjątkowo 4 października 2017 roku (środa) o godzinie 16:00. Omawiana będzie książka M. Łozińskiego pt. „Książka”.