Mikołaj znów odwiedził Kino za Rogiem w Oleśnie!
Dodane przez MMorawiec dnia Grudzień 08 2017 17:38:15


Kino za Rogiem w Oleśnie na stałe zostało już wpisane, jako jeden z punktów, które obowiązkowo musi odwiedzić Święty Mikołaj podczas swojej corocznej trasy. To właśnie w naszym Kinie co roku 6 grudnia gromadzą się najgrzeczniejsze dzieci, żeby razem ze Świętym Mikołajem obejrzeć ciekawy film animowany o tematyce świąteczno-zimowej.

W tym roku 6 grudnia odbyły się dwa bajkowe seanse z Mikołajem, a bilety zostały wyprzedane w ciągu zaledwie kilkunastu godzin. Po wizycie w Kinie za Rogiem dzieci zaproszone zostały na salę biblioteczną, gdzie w prawdziwie zimowej scenerii każdy otrzymał od Świętego Mikołaja upominek, a ponadto mógł choć przez chwilę porozmawiać ze Świętym i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przygotować i zorganizować spotkanie, a także osobom, które hojnie wsparły Świętego Mikołaja w przygotowaniu prezentów dla dzieci.

Święty Mikołaj uprzejmie dziękuje Panu Henrykowi Smolikowi za użyczenie pięknych, wygodnych i superszybkich sań, w których mógł spędzić czas ze wszystkimi grzecznymi dziećmi.


Dziękujemy również naszym Małym Kinomanom za liczne przybycie! Przy okazji przekazujemy informację od Mikołaja – Święty za rok spotka się tylko z tymi, którzy będą grzeczni, a ponadto będą regularnie odwiedzać Kino w Oleśnie!

W bibliotece można już odebrać zdjęcia ze spotkania z Mikołajem :)